Wspaniali Ludzie, to Wy!

Nasze życie od dawna jest podporządkowane właśnie im – zwierzętom w potrzebie! Tym chorym, porzuconym, źle traktowanym przez ludzi.
Każdy z nas w pomoc zwierzakom angażuje niemal cały swój czas, swoje środki, możliwości, umiejętności, całe swoje otoczenie, przyjaciół, znajomych, współpracowników i rodziny. Każda forma pomocy jest bezcenna! Wykorzystujemy każdą okazję, by zdobyć lub zrobić COŚ dla naszych zwierzaków. Czasami Okazje same nas znajdują. Tysiące razy przekonaliśmy się, że nie jesteśmy sami, że są wśród nas Wspaniali Ludzie, którzy zupełnie bezinteresownie, często bez rozgłosu i poklasku poświęcają naszym zwierzętom swój czas, energię, talenty, umiejętności, pieniądze czy inne środki, dzięki którym możemy sprawniej pomagać. Bez Was, naszych Przyjaciół, pomoc bezdomnym zwierzętom byłaby dużo trudniejsza!

Ula i Grzegorz, Sławek mów mu „rolnik”, Piotrek i jego rottweilery, Weronika i Artur, Irmina i Kuba, Arturo, Bartek, Kasia z Bubą i Jasiem, Monika i Matti, Joanna od chudego Romana, Iwona M., Gabrysia od Kluski, Aneta K., Agnieszka od śp. rottka Nero, Ania Ch. – mama naszych dziadków, pan Jacek i pani Maryla, – DZIĘKUJEMY!

Nie sposób wymienić wszystkich Ludzi, którzy pomagają naszym zwierzakom, ale wiedzcie, że za każdą, nawet najmniejszą, jednorazową pomoc, jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni! Dziękujemy, że jesteście!

Firmy też pomagają!

Są Firmy, które na pierwszy rzut oka niewiele mają wspólnego z pomocą bezdomnym zwierzętom. Jednak pierwsze wrażenie często bywa mylne. Przecież firmy tworzą ludzie – często cudowni ludzie o ogromnych serach dla innych. Jak się okazuje, i ludzie biznesu mają świadomość problemów bezdomnych zwierząt w Polsce, którzy bezinteresownie dzielą się swoimi dobrami, byśmy my mogli sprawniej pomagać.
Dzięki Firmie Kosmetycznej HEAN i Callan’owi – możemy przeprowadzać Akcję – Kastrację. Dzięki Psiej Braci naszej Kasi od samego początku działalności mamy darmowe lokum na biuro i wszystko, to co jest potrzebne do działania biura, do tego nasi podopieczni, którzy mieszkają w hoteliku Kasi, przebywają tam za bezcen z darmową pomocą behawioralną, dlatego w Psiej Braci zazwyczaj mieszkają psy z problemami, psy na emeryturze. Dzięki WLW Dewelopment możemy regularnie pomagać gromadzie psów w domu u pani Tosi…
Dziękujemy Wam za zaufanie i za regularne wspieranie naszych działań!

Nasi lekarze weterynarii

Nasze fundacyjne życie, to również częste wizyty w lecznicach dla zwierząt. A to któregoś zwierzaka wykastrować trzeba, a to zaszczepić, a to porządnie zdiagnozować, leczyć, czy nawet pomóc odejść…
Od samego początku naszej działalności kładziemy nacisk na to, aby nasi podopieczni mieli najlepszą opiekę weterynaryjną i tylko z takimi lekarzami weterynarii współpracujemy.
Zawsze możemy liczyć na pomoc świetnych lekarzy weterynarii, dla których bycie weterynarzem, to coś więcej niż zawód. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie, a do swojej pracy podchodzą z pasją, z zaangażowaniem i wspaniałym podejściem do zwierząt. Dziękujemy, że nasi podopieczni zawsze mogą na Was liczyć!

Organizacje pro – zwierzęce, z którymi współpracujemy

Bezdomnym zwierzętom pomagamy już ponad 20 lat. Przez te lata poznaliśmy mnóstwo wspaniałych, zaangażowanych w pomoc zwierzętom ludzi. To, że pomagaliśmy i działaliśmy w różnych organizacjach pro – zwierzęcych pomogło nam zdobyć ogromne doświadczenie, które było bardzo przydatne przy tworzeniu Fundacji Skrzydlaty Pies.
Nie bez znaczenia jest również nasze wykształcenie, oraz to, że nie spoczywamy na laurach, że ciągle się dokształcamy, zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Działając już pod sztandarem Skrzydlatego Psa udało nam się wypracować nowe standardy w opiece nad bezdomnymi zwierzętami, w procesie adopcji zwierząt. Udało nam się wypracować zaufanie innych, również wśród organizacji pro – zwierzęcych.
Jesteśmy doskonałym przykładem tego, że dążenie do tych samych celów, że bycie transparentnym i uczciwym w tym, co się robi, działa na korzyść nas wszystkich, a zwłaszcza na korzyść bezdomnych zwierząt, którym łatwiej jest pomagać mając obok siebie tak wspaniałe organizacje.

WSPIERAMY:

Na naszą pomoc mogą liczyć schroniska i osoby, które prowadzą domy tymczasowe, przytuliska dla bezdomnych zwierząt.
Regularnie wspieramy koty pani Moniki, która pod Krakowem prowadzi dom dla porzuconych i chorych kotów.
Dzięki wsparciu finansowemu WLW Dewelopment możemy regularnie pomagać gromadzie psów w domu u pani Tosi.
Często dzielimy się karmą i akcesoriami, które otrzymujemy od Wspaniałych Darczyńców, a których nie wykorzystają nasi podopieczni. Beneficjentami darów zazwyczaj są podopieczni organizacji, z którymi współpracujemy oraz schroniska dla zwierząt.