Szajka Szarego Wilka

Szajka Szarego Wilka, to inicjatywa bandy oryginałów zakochanych w naturze, w lesie i przede wszystkim w psach pierwotnych. Od lat pomagają psom porzuconym i skrzywdzonym przez człowieka. Dzięki Szajce psy wracają do równowagi, uczą się na nowo życia, aż w końcu, dzięki Szajce, znajdują bezpieczną przystań w nowych rodzinach.
Jest nam ogromnie miło, że 2018 rok kończymy wspólnie. W grudniu połączyliśmy siły i wierzymy, że zwierzętom w potrzebie wyjdzie to tylko na dobre!

Ludzie Szajki

Ludzi Szajki najczęściej można spotkać w… lesie. Regularnie organizują psom bieganie w zaprzęgach, uczą ich życia w stadzie, pokazują im, że psie życie naprawdę może być szczęśliwe, bez przetrzymywania w niewoli, bez przemocy. Szajka pokazuje, że psie życie obok człowieka może być pełne zrozumienia, wzajemnego szacunku i zaufania.
Jeśli masz ochotę z kimś powyć do księżyca, to Szajkowa Banda jest do tego idealna!
Wilka, Ania, Dobrusia, Aga W., Miro, Artur, Kasia, Kuba, Marta, Kasia T., Seba, Tajny Krasnal, Witek, Norbert… i pozostali są do Twojej dyspozycji!

 

Zapraszamy na FACEBOOKA Szajki, gdzie można na bieżąco śledzić Ich działania, gdzie można poznać Ich podopiecznych, poznać psy, które szukają nowych domów.JAK WESPRZEĆ SZAJKOWE PSY?

PRZELEWY BANKOWE

Szajka Szarego Wilka ma oddzielne konto bankowe dedykowane wyłącznie ich podopiecznym.
Jeśli zechcesz wesprzeć podopiecznych Szajki, prosimy o wpłaty na konto:

FUNDACJA SKRZYDLATY PIES

ul. Kolejowa 4
32 – 332 Bukowno

ING BANK ŚLĄSKI
65 1050 1100 1000 0090 8049 9404
tytuł przelewu: darowizna szajka/imię psa/inny cel

Format IBAN: PL65105011001000009080499404

Międzynarodowy kod BIC – SWIFT: INGBPLPW

Jak przekazać Szajce 1% Podatku

Jeśli chcesz, aby 1% Twojego Podatku trafił do podopiecznych Szajki Szarego Wilka, to w rocznym rozliczeniu w odpowiednich rubrykach wpisz nr KRS naszej Fundacji: 0000406555, w „celu szczegółowym” wpisz: SZAJKA

Dziękujemy!