Organizacje pro – zwierzęce, z którymi współpracujemy

Bezdomnym zwierzętom pomagamy już ponad 20 lat. Przez te lata poznaliśmy mnóstwo wspaniałych, zaangażowanych w pomoc zwierzętom ludzi. To, że pomagaliśmy i działaliśmy w różnych organizacjach pro – zwierzęcych pomogło nam zdobyć ogromne doświadczenie, które było bardzo przydatne przy tworzeniu Fundacji Skrzydlaty Pies.
Nie bez znaczenia jest również nasze wykształcenie, oraz to, że nie spoczywamy na laurach, że ciągle się dokształcamy, zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Działając już pod sztandarem Skrzydlatego Psa udało nam się wypracować nowe standardy w opiece nad bezdomnymi zwierzętami, w procesie adopcji zwierząt. Udało nam się wypracować zaufanie innych, również wśród organizacji pro – zwierzęcych.
Jesteśmy doskonałym przykładem tego, że dążenie do tych samych celów, że bycie transparentnym i uczciwym w tym, co się robi, działa na korzyść nas wszystkich, a zwłaszcza na korzyść bezdomnych zwierząt, którym łatwiej jest pomagać mając obok siebie tak wspaniałe organizacje.

WSPIERAMY:

Na naszą pomoc mogą liczyć schroniska i osoby, które prowadzą domy tymczasowe, przytuliska dla bezdomnych zwierząt.
Regularnie wspieramy koty pani Moniki, która pod Krakowem prowadzi dom dla porzuconych i chorych kotów.
Dzięki wsparciu finansowemu WLW Dewelopment możemy regularnie pomagać gromadzie psów w domu u pani Tosi.
Często dzielimy się karmą i akcesoriami, które otrzymujemy od Wspaniałych Darczyńców, a których nie wykorzystają nasi podopieczni. Beneficjentami darów zazwyczaj są podopieczni organizacji, z którymi współpracujemy oraz schroniska dla zwierząt.