Nasze życie od dawna jest podporządkowane właśnie im – zwierzętom w potrzebie! Tym chorym, porzuconym, starym, źle traktowanym przez ludzi.
Każdy z nas w pomoc zwierzakom angażuje niemal cały swój czas, swoje środki, możliwości, umiejętności, całe swoje otoczenie, przyjaciół, znajomych, współpracowników i rodziny.

Każda forma pomocy jest bezcenna! Wykorzystujemy każdą okazję, by zdobyć lub zrobić COŚ dla naszych zwierzaków. Czasami Okazje same nas znajdują. Tysiące razy przekonaliśmy się, że nie jesteśmy sami, że są wśród nas Wspaniali Ludzie, którzy zupełnie bezinteresownie, często bez rozgłosu i poklasku poświęcają naszym zwierzętom swój czas, energię, talenty, umiejętności, pieniądze czy inne środki, dzięki którym możemy sprawniej pomagać. Bez Was, naszych Przyjaciół, pomoc bezdomnym zwierzętom byłaby dużo trudniejsza!


Poza Wolontariuszami, którzy są sercem naszej Fundacji są z nami również: Ula i Grzegorz, Sławek mów mu „rolnik”, Viki i Igor, Piotrek i jego rottweilery, Weronika i Artur, Irmina i Kuba, Arturo, Bartek, Kasia z Bubą i Jasiem, Monika i Matti, Iwona M., Gabrysia od Kluski, Aneta K., Marcelina, pani Kasia, Ania Ch, Kinga, Kasia F…

Nie sposób wymienić wszystkich Ludzi, którzy pomagają naszym zwierzakom, ale wiedzcie, że za każdą, nawet najmniejszą, jednorazową pomoc, jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni! Dziękujemy, że jesteście!