Fundację Skrzydlaty Pies, w tym Adopcje Malamutów, można wspierać „przelewem na telefon”, dzięki temu pomaganie jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze! Przelewy na telefon przyjmujemy pod numerem telefonu Fundacji Skrzydlaty Pies: +48 692 240 666

Wszystkich Darczyńców bardzo prosimy, aby przelewy na telefon tytułować wg schematu:
Odbiorca: FUNDACJA SKRZYDLATY PIES

 

Jeśli pragniesz wesprzeć nasze działania lub konkretnego podopiecznego Fundacji Skrzydlaty Pies, w tytule przelewu wpisz: darowizna fsp + dalszy opis: np. imię zwierzęcia, które chcesz wesprzeć, cele statutowe, inny cel.
Odbiorca: FUNDACJA SKRZYDLATY PIES
NR TELEFONU: +48 692 240 666

 

 

Jeśli pragniesz wesprzeć nasze działania lub konkretnego podopiecznego Adopcji Malamutów, w tytule przelewu wpisz: darowizna am + dalszy opis: np. imię zwierzęcia, które chcesz wesprzeć, cele statutowe, inny cel.
Odbiorca: FUNDACJA SKRZYDLATY PIES
NR TELEFONU: +48 692 240 666

 

Co się stanie, jeśli w Twoim przelewie na telefon, w tytule przelewu nie wpiszesz darowizna fsp lub darowizna am lub Twój tytuł przelewu będzie zupełnie inny?
Wtedy Twoja darowizna będzie potraktowana jako wsparcie naszych działań statutowych i trafi do ogólnej puli środków na bieżącą działalność Fundacji.

Skąd Fundacja ma pieniądze?

W chwili obecnej Fundacja Skrzydlaty Pies, w tym Adopcje Malamutów, nie prowadzi działalności gospodarczej, nie otrzymuje dotacji, grantów i subwencji. Wszystkie fundusze, jakimi dysponujemy pochodzą wyłącznie od Fundatorów, Wolontariuszy oraz Darczyńców, którzy mogą wspierać i wspierają Fundację na wiele sposobów, w tym i finansowo.

Gdzie trafiają darowizny?

Darowizny, które otrzymujemy od Darczyńców (jeśli Darczyńca nie zdecyduje inaczej), w całości trafiają do zwierząt, które Fundacja ma pod opieką. Darowizny wykorzystywane są na:

– utrzymanie zwierząt w hotelach i/lub domach tymczasowych
– wyżywienie, zakup suplementów diety, niezbędnych akcesoriów
– zabiegi profilaktyczne (szczepienia, odrobaczenie, chipowanie, zabiegi pielęgnacyjne)
– leczenie, kastracja
– opłacenie transportu zwierząt do hoteli, do lecznic, do nowych domów etc.

Darczyńco, pamiętaj, że darowizny możesz odliczać od podatku dochodowego. Zachowaj dowód przekazania darowizny!

DZIĘKUJEMY!