Skrzydlaty Pies i Kundel Bury i Kocury w Dworku Białoprądnickim

Niedzielę 29.08.2021 mieliśmy ogromną przyjemność spędzić w Dworku Białoprądnickim w Krakowie na najlepszej na świecie imprezie adopcyjnej Kundel Bury i Kocury, na której jak zawsze, wraz z naszymi podopiecznymi, wspaniale spędziliśmy czas. Dzięki hojności Osób, które odwiedziły akcję, nasi podopieczni są bogatsi o 1240,74zł (!!)
Pięknie Wam D Z I Ę K U J E M Y !

Możemy śmiało powiedzieć, że z przytupem rozpoczęliśmy i zakończyliśmy imprezę, ponieważ jako pierwszy nowy dom znalazł Didek – przekochany starszy psiak, który był dzisiaj z nami.

Diduś ze swoim nowym opiekunem

A na samiusieńkim końcu, kiedy już zaczynaliśmy się wszyscy pakować, nowy dom u WSPANIAŁYCH LUDZI znalazła nasza kotka Kesia.

Kesia ze swoją nową wspaniałą rodziną

Wiemy, że się powtarzamy, ale jak co roku: impreza w Dworku ma swój niepowtarzalny klimat, pojawiają się na niej wspaniali ludzie, dla których los bezdomnych zwierząt NAPRAWDĘ nie jest obojętny i mamy mnóstwo powodów, by za każdym razem czuć się zaszczyconymi zaproszeniem.
Dziękujemy Organizatorom i niezastąpionej Magdzie oraz wszystkim, którzy nas odwiedzili!
❤❤❤

Nasi wspaniali podopieczni, którzy byli na akcji, to : pies Stoper, pies Leoś, pies Amorek, kocurek Krzyś (prawie biały), kocurek Oksymonek (rudy), kotka Kesia (bura), kocurek Bąbel z pięknymi zielonymi oczami, prawie czarny i szylkretka Daktylka, których możecie podziwiać w naszej fotorelacji na Facebooku.