9 Bukowieński PsieMarsz i tworzymy teledysk do piosenki „Skrzydlaty Pies”

❤ 9 BUKOWIEŃSKI PSIEMARSZ ❤

No i 9 Bukowieński PsieMarsz przeszedł już do historii! Ale! Jak zawsze było CUDOWNIE!
Chociaż w tym roku było z nami mniej psów niż w latach ubiegłych, to byli z nami stali bywalcy ze swoimi psiakami. Były z nami niezastąpione – pani Magda z Mamą Ireną, które co roku pieką dla nas pyszne PsieMarszowe ciasteczka!
Było kilka nowych psiaków, które z dziką rozkoszą poznaliśmy! Byli też nasi byli podopieczni, których zawsze ze wzruszeniem, często po latach spotykamy. No i był przedstawiciel naszych podopiecznych – nasza dzidzia – rocio Fortisek, który miał nianiek co niemiara!

Z ogromną radością gościliśmy na PsieMarszu Uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 17 ze Świętochłowic, cud ekipę psiolubów z Sosnowca, gości z Będzina, z Krakowa i z okolicznych miejscowości!
Super, że byliście z nami!
Jak każdego roku, i w tym roku wybraliśmy 4NajPsy! W tym roku NajPsami zostały: Lola, Cleo, Flokuś i Klara z wiankiem na szyi (mamy nadzieję, że dobrze zapamiętaliśmy imiona), które otrzymały od nas dyplomy i upominki, a wyróżnienie specjalne w tym roku otrzymał pies Diesel z Sosnowca, który, tylko dzięki temu, że miał mnóstwo szczęścia trafić na cudowną Anię, może teraz wieść szczęśliwe życie a nawet pomagać innym psom!
A i tak wiadomo, że każdy pies jest NajPsem!

A do tego:
Dzieciaki z SP17 wraz z Igorem, Gabi, Winylem, Majstrem, oraz nieobecnym dzisiaj Prezesem stworzyli dla nas fantastyczną piosenkę, do której dzisiaj nagrywaliśmy drugą część teledysku – wyszło bomba!

Bo musicie wiedzieć, że wczoraj szaleliśmy z Sosnowcu, gdzie powstała pierwszą część teledysku do piosenki „Skrzydlaty Pies”
Chociaż wczoraj pogoda nas nie oszczędzała, to była z nami cudowna gromada psów ze swoimi opiekunami – za co Wam ogromnie dziękujemy! !

Mamy nadzieję, że fajnie się z nami bawiliście – bo my świetnie – że Wasze psiaki spędziły z nami bardzo ciekawe dwa dni i cóż – już dzisiaj zapraszamy Was na przyszłoroczny – Jubileuszowy 10 Bukowieński PsieMarsz! Będzie z pompą!

A za kilka dni, kiedy Majstry zmontują teledysk, nastąpi wielka premiera utworu „Skrzydlaty Pies” – za którego stworzenie jeszcze raz ogromnie dziękujemy Igorowi, Gabi, Prezesowi, Winylowi, Majstrowi i cud dzieciakom z SP 17 z Świętochłowic
(mamy nadzieję, że nie pominęliśmy nikogo – nie oznaczamy, bo nie możemy wszystkich… )

Mok Bukowno – z Wami, jak zawsze, jest świetna impreza! Dziękujemy za współorganizację i do przyszłego roku!

Niech pies będzie z Wami!

Skrzydlata Ekipa