Bez Waszego wparcia możemy nie przetrwać!

‼️ BEZ WASZEGO WSPARCIA NIE PRZETRWAMY ‼️

Tak naprawdę od dłuższego czasu walczymy o przetrwanie. To nie wstyd się przyznać. Z przerażeniem patrzymy w przyszłość!

Obecnie nie mamy pieniędzy na dalszą działalność! Nasza sytuacja jest bardzo ciężka. Czujemy się bezsilni. Ludzie wymagają od nas wiecznie otwartego konta, wsparcia dla każdego zgłoszonego zwierzęcia, pomocy w utrzymaniu i leczeniu zwierząt w potrzebie. Staramy się nie odmawiać. Jednak, od pewnego czasu musimy odmawiać. Nie stać nas już nawet na podstawowe potrzeby NASZYCH zwierząt. Wszystko strasznie drożeje, usługi weterynaryjne i opłaty za hotele dla zwierząt również. Średnie miesięczne koszty związane z leczeniem i hotelowaniem zwierząt sięgają 15 tyś. złotych.

‼️ OBECNIE NIE MAMY TAKICH PIENIĘDZY ‼️

Wiemy, że wszystkim jest teraz trudno, ale jak mamy zamknąć oczy na cierpienie? Jak nie zabrać chorego zwierzęcia do lecznicy? Nie potrafimy. Dwoimy się i troimy, by naszym podopiecznym niczego nie brakowało. Zapewniamy najlepszą opiekę. Próbujemy zminimalizować koszty, jak się da. Jednak nie na wszystkim się da zaoszczędzić. Na dobrych hotelach czy leczeniu nie da się zaoszczędzić. Dokładamy do Skrzydlatej skarbonki mnóstwo swoich pieniędzy, ale nie da się ukryć, że to głównie dzięki Wam, dzięki Waszemu wsparciu ratujemy i pomagamy zwierzęta, których nikt wcześniej nie zauważał, które nie miałyby szans na powrót do zdrowia, na godne dalsze życie, czy wręcz przeżycie.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, kiedy udaje się nam pomóc i ocalić chociaż jedno życie, ale niestety, miłością i radością nie opłacimy faktur.

Jeżeli nam pomożecie, to chcemy dalej walczyć. Chcemy dalej działać jak do tej pory: od początku do końca na najwyższym poziomie.

‼️ BŁAGAMY! WASZA POMOC, TO NASZE BYĆ, ALBO NIE BYĆ! ‼️

BŁAGAMY – jeśli życie i zdrowie uratowanych przed bezdomnością, przed cierpieniem, ale często i również przed śmiercią zwierząt ma dla Was znaczenie, jeśli doceniacie to, co i jak robimy – WESPRZYJCIE NAS!

Jesteście naszą ostatnią deską ratunku. Chcemy nadal działać i ratować. Mamy do tego zapał, serce, chęci, doświadczenie. Nie mamy tylko pieniędzy.

Za każde wsparcie ogromnie dziękujemy w swoim imieniu, jak również (przede wszystkim) w imieniu tych, którzy sami o pomoc nie poproszą… Naszych podopiecznych.

Ekipa Fundacja Skrzydlaty Pies

Możecie nam pomóc wpłacając, nawet najmniejszą, symboliczną darowiznę na zbiórkę, bezpośrednio na konto Fundacji lub za pośrednictwem PayPala

https://pomagam.pl/skrzydlaty_pies

Fundacja Skrzydlaty Pies
ul. Kolejowa 4
32 – 332 Bukowno
ING BANK ŚLĄSKI
07 1050 1445 1000 0090 3009 6482
TYTUŁ PRZELEWU: darowizna cele statutowe

Format IBAN
PL07105014451000009030096482
Międzynarodowy kod BIC – SWIFT: INGBPLPW

paypal: info@skrzydlatypies.pl
(w uwagach wpisz: skrzydlaty pies)

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny:
Kasia +48 606 962 357