Tydzień z Pysiem – Łysiem

Pysio jest pod naszą opieką już ponad 2 lata i przeszedł ogromną metamorfozę, i tę zdrowotną, i te emocjonalną. Ze smutnej, nieufnej kupki wyłysiałego nieszczęścia stał się radosnym seniorem, który o problemach zdrowotnych już dawno zapomniał!
Do pełni szczęścia brakuje tylko człowieka, takiego na wyłączność.

Pysio na FB

Pysio jest pod naszą opieką już ponad 2lata! I niestety, ciągle czekamy, ciągle mamy nadzieję, że jest tam gdzieś Człowiek przeznaczony Pysiowi.
Sam Pysio bardzo się zmienił. Mimo swojej ostrożności wobec ludzi, jest bardzo ciekawski, coraz śmielej wchodzi w kontakt nawet z obcymi osobami, ważne, żeby mieć coś pysznego do jedzenia, bo jedzonko Pysio uwielbia ponad wszystko! i ogonek wtedy merda i merda, i merda…
Mimo swoich lat, bo Pysio jest już w grupie psów 10+, mimo swojej nienachalnej urody, jest naprawdę bardzo sympatycznym i uroczym psiakiem. Zdrowotnie również jest wszystko bardzo OK! Pysio jest w bardzo dobrej formie.
Pysio wspaniale dogaduje się z innymi psami, z kotami bywa różnie, lubi sobie pogonić, ale sam nie prowokuje a i miejscem na łóżku czasami sie podzieli… I cóż? Tylko tej głaszczącej ręki ukochanego człowieka ciągle brakuje do pełni szczęścia!


Kontakt w sprawie adopcji, pomocy, uzyskania więcej informacji:
Fundacja Skrzydlaty Pies
Kasia 606 962 357

Za każdą pomoc w utrzymaniu Pysia pięknie dziękujemy.
FUNDACJA SKRZYDLATY PIES
ul. Kolejowa 4
32 – 332 Bukowno
ING BANK ŚLĄSKI
07 1050 1445 1000 0090 3009 6482
TYTUŁ PRZELEWU: darowizna Pysio (łysolek)