VI Bukowieński PsieMarsz

MOK BUKOWNO & FUNDACJA SKRZYDLATY PIES 25 października (niedziela) 2020 r. zapraszają naVI Bukowieński PsieMarsz!

#psiemarsz

Po długich przemyśleniach i rozmowach, jeśli koronawirus i pogoda pozwolą, to zapraszamy Was na SZÓSTY PSIEMARSZ. Już szósty!

A o co chodzi w PsieMarszu? Chodzi o świetną zabawę z naszymi czterołapnymi pupilami w przepięknych okolicznościach bukowieńskiej przyrody.
Zabieramy swoich czterołapnych psich przyjaciół i spotykamy się przy MOK Bukowno ul. Kolejowa 3 w Bukownie.
Kto nie ma / nie może wziąć swojego psa – niech weźmie maskotkę!
Zapraszamy również Psiolubów ze swoimi pupilami spoza Bukowna!
Oprócz samego PsieMarszu, oczywiście, wyboru 4NAJ psów, na PsieMarszu, ogniska na zakończenie, odbędzie się również Finał Konkursu Fotograficznego zorganizowanego przez MOK Bukowno. Więcej o konkursie na oddzielnym wydarzeniu, do którego link tutaj wkleimy.

Przez cały czas trwania imprezy będzie można wesprzeć Fundację Skrzydlaty Pies: przynosząc dary rzeczowe: koce, pledy, legowiska, dobrej jakości karmę, psie akcesoria, jak również zostawiając datek w fundacyjnej puszcze (zbiórka publiczna nr 507/2014/or)

W PsieMarszu wezmą również udział bezdomne psy – podopieczni Fundacji Skrzydlaty Pies, którym Fundacja szuka nowych odpowiedzialnych opiekunów. – Może któryś z psów zamieszka w Bukownie? Wolontariusze Fundacji będą do dyspozycji każdego, kto zechce rozważyć adopcję bezdomnego psa.

Przez cały czas trwania imprezy będzie można skorzystać z porad Kasia Grzegorczyk – behawiorysty zwierzęcego, oraz zasięgnąć informacji u wolontariuszy Fundacji Skrzydlaty Pies na wszelakie psie tematy (opieka, żywienie, adopcja)

Tegoroczny PsieMarsz będzie obwarowany dodatkowymi obostrzeniami w związku z epidemią, co się wiąże z ograniczoną liczbą uczestników oraz koniecznością korzystania z maseczek, rękawiczek i środków dezynfekujących.

Więcej informacji na temat liczby uczestników i sposobu zapisów pojawią się wkrótce na wydarzeniu FB

REGULAMIN PSIEMARSZU
1. Psy biorące udział w PsieMarszu muszą mieć aktualne szczepienie p. wściekliźnie
2. Jeśli Twój pies nie lubi obcych ludzi, hałasu, towarzystwa innych psów – niepotrzebnie go nie stresuj, niech pies zostanie w domu. Przyjdź bez psa!
3. Jeśli Twój pies może zachować się niewłaściwie, załóż mu kaganiec – odpowiednio dobrany (najlepiej fizjologiczny)
4. W PsieMarszu nie mogą brać udział psy w kolczatkach, na dławikach i w obrożach elektrycznych oraz w źle dobranych kagańcach (w tym tzw. weterynaryjnych).
5. Jeśli Twój pies nie lubi bliskiego kontaktu z obcymi ludźmi i psami – przywiąż do jego obroży, albo smyczy w widocznym miejscu żółtą kokardkę/chustę/wstążeczkę, co będzie sygnałem dla innych, by nie podchodzić do psa zbyt blisko.
6. Dla komfortu psów zrezygnowaliśmy z baloników.. Prosimy nie przynosić ze sobą rzeczy, które mogą powodować huki, głośne hałasy.
7. Każdy uczestnik PsieMarszu zobowiązany jest do tego, aby mieć zasłonięte usta i nos, korzystać z rękawiczek i środków dezynfekujących oraz do podpisania oświadczenia ze swoim imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i e-mailem.
8. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna oraz pogoda nie pozwolą na odbycie się PsieMarszu, organizatorzy mogą odwołać wydarzenie.

W razie kolejnych sugestii, uwag, prosimy o wpisy lub kontakt telefoniczny
Kasia 606 962 357

ZAPRASZAMY – BĘDZIE – JAK ZAWSZE – ŚWIETNA ZABAWA I KOLEJNA SUPER OKAZJA DO WSPÓLNEGO SPĘDZANIA CZASU.