Walczymy o życie Dino!

Nie tak miało być!

Oto owczarek Dino, którego nawet nie zdążyliśmy Wam przedstawić…Starszy, kochany owczarek, który trafił do schroniska rok temu. Przez te 12 miesięcy nikt nie zdecydował się, aby go adoptować..
W ostatnich tygodniach ogromnie wzrosły jego problemy z poruszaniem się. Terapia przynosiła niewielkie efekty, zrezygnowany Dino głównie leżał w budzie, nie wierząc już w lepsze jutro.

Pisząc w skrócie – 18.09.2021r. osoba o wielkim sercu zdecydowała się wziąć do siebie Dino na dożywotni dom tymczasowy – po naszej stronie miało być opłacanie leczenia.
Nikt nie przypuszczał, że tak szybko przyjdzie nam zmierzyć się z rzeczywistością.

Wieczór 29.09.2021:
Dino właśnie walczy w lecznicy o życie… Ma szansę wyłącznie dzięki szybkiej reakcji opiekunki. Diagnoza – skręt żołądka. Przyczyn nie znamy. Dino jest żywiony karmą weterynaryjną w niewielkich porcjach (odchudzanie).
W lecznicy natychmiast wykonano RTG – nie było szans na inny ratunek poza operacją. Koszt za sam zabieg wyniesie ok. 3 tysięcy.. kosztów będzie więcej: pobyt w szpitalu, dalsze leczenie.

Musimy o niego zawalczyć!
Dino doświadczył już w życiu dużo złego. Na stare lata trafił do schroniska, gdzie mimo, że miał dobrą opiekę, nie miał tego, co dla psa najważniejsze – własnego miejsca i człowieka.Teraz to dostał. Niestety, okrutny los znowu z niego zakpił śmiejąc się jemu w pyszczek i nam w twarze.Mamy nadzieję, że Dino się nie podda i przeżyje.

Zrobiłyśmy wszystko, co było można na chwilę obecną. Kolejne godziny i dni zdecydują o tym, czy Dino dostanie kolejną szansę…

Koszt operacji jest ogromny, dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie. Na zabiegu się pewnie nie skończy, opieka weterynaryjna, wizyty w lecznicy, specjalistyczne żywienie.

Dino ma tylko nas….

Pomożecie??
Za każdą złotówkę pięknie dziękujemy…
Ekipa Skrzydlatego Psa.

https://pomagam.pl/owczarekdino

FUNDACJA SKRZYDLATY PIES
ul. Kolejowa 432 – 332 Bukowno
ING BANK ŚLĄSKI 07 1050 1445 1000 0090 3009 6482
TYTUŁ PRZELEWU: darowizna Dino