8 Bukowieński PsieMarsz już za nami!

Dnia 09.10.2022 kolejny raz, wraz z naszymi wspaniałymi psami, cudownie bawiliśmy się w Bukownie!

A do tego pogoda chyba nas lubi, bo i w tym roku mieliśmy wspaniałą, słoneczną polską jesień, która tylko dodawała nam energii!
Fotorelacja na Facebooku

Ale i tak najważniejsze dzisiaj były psiaki, które zachwycały nas pod każdym względem! No i Opiekunowie, dla których ich psy są naprawdę prawdziwymi przyjaciółmi.

W tym roku w PsieMarszu uczestniczyły 24 psy, z czego jednego psiaka musieliśmy, niestety „zdyskwalifikować”. Wbrew regulaminowi PsieMarszu jeden z psów miał na sobie dławik, którego obecności na psiej szyi w żaden sposób nie dało się racjonalnie wytłumaczyć. Szkoda. Bo pies piękny i fantastyczny… A Opiekunowie, niestety, chyba nie do końca zdający sobie sprawę z tego, że takim narzędziem w XXI w. już po prostu nie wypada traktować swojego pupila. A czy nasze wyjaśnienia i propozycje bezpiecznych zamienników dławika dotarły do Opiekunów? Nie wiemy, a bardzo byśmy tego chcieli.

Wśród uczestników PsieMarszu była nasza słodka rottweilerka Pelca, która aż wychodziła z siebie i najchętniej podzieliłaby się na milion cząsteczek, by wszędzie być jednocześnie. Wspaniale się odnalazła w nowym otoczeniu. Poznała nowych ludzi, nowe psy, nowe miejsca. Musiała nawet wejść do strasznego tunelu – udało się! Przeżyła! 😃😃😃

Podczas PsieMarszu, tradycyjnie wybraliśmy 4 NAJpsy:

– najpiękniejszym psem został maltańczyk Rocky
– najsympatyczniejszym psem został stały bywalec PsieMarszów – cudowny Floki, który już trzeci raz zdobył ten tytuł!
– najoryginalniejszym psem została słodka starsza już sunieczka Luna, która też już Maszeruje z nami kolejny raz
– najmądrzejszym psem został papillon Regis – który dopiero miesiąc ćwiczy ze swoją Opiekunka a już ma super osiągnięcia!

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wręczyli nagrody specjalnej. W tym roku postanowiliśmy wyróżnić aż dwa psy i ich Opiekunów:

– pierwszą nagrodę specjalną i wyróżnienie dostała suczka husky Szira i jej super Rodzina. Na odległość widać, że sunia jest fantastycznie zżyta ze swoją Rodziną, że doskonale się wszyscy rozumieją i komunikują – cudownie widzieć tak wspaniałą relację psa z ludźmi.
– drugą nagrodę specjalną i wyróżnienie dostał kundelek Triki i jego Opiekun, którzy jednym głosem przegrali z Flokim o tytuł najsympatyczniejszego psa PsieMarszu. Podczas PsieMarszu Trikuś skradł wiele serc, a do tego jest psiakiem adoptowanym ze schroniska i wraz ze swoim Opiekunem tworzą świetny team. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak Panowie się fajnie ze sobą czują!

No i już prawie na sam koniec bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom tegorocznego PsieMarszu – dzięki Wam spędziliśmy super dzień a nasi fundacyjni podopieczni są bogatsi o 613,26 zł! (zbiórka publiczna 2014/507/OR) To naprawdę super wsparcie dla nas! Dziękujemy!

A już na sam koniec pięknie dziękujemy pani Magdzie i pani Irenie, że już tradycyjnie upiekły wspaniałe PsieMarszowe ciasteczka, którymi mogliśmy się wszyscy bez ograniczeń częstować! Oczywiście, nieustająco się polecamy! Kolejny PsieMarsz tuż, tuż.. 😛

No i oczywiście dziękujemy super ekipie z MOK Bukowno, z którą zawsze wszystko się udaje i zawsze jest super zabawa!

A już na sam, sam koniec dziękujemy naszym cud wolontariuszami, zwłaszcza Viki i Igorowi, którzy super się odnaleźli jako kierownicy stoiska 😃😃😃

Było super! Do zobaczenia na następnym PsieMarszu!

Dbajcie o siebie i swoje zwierzaki!
Skrzydlata Ekipa
Fotorelacja na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *