Dzisiaj Dworek Białoprądnicki należał do zwierząt!

Dzisiaj Skrzydlaty Pies gościł w Dworku Białoprądnickim w Krakowie na akcji adopcyjnej Kundel Bury i Kocury, której organizatorką jest niezastąpiona Magda Hejda.
Byli z nami nasi podopieczni: Zosia, Pysio i Precelek, kociaki Rurka, Kremik i Sanka oraz podopieczni Schroniska Psie Pole: dziadzio Axiu i dziadzio Mr Big oraz koteczki Mizia, Olusia i Topiś. Jak zawsze, była wspaniała atmosfera, cudowni wolontariusze z organizacji pro-zwierzęcych, których było ogromnie miło znowu spotkać. Przez epidemię w tym roku spotykamy się dużo rzadziej… No i odwiedzający – ludzie o ogromnych sercach dla bezdomnych zwierząt, dzięki którym nasza skrzydlata skarbonka jest bogatsza o 690,95zł a co najcudowniejsze, to do nowych domów pojechali dwaj seniorzy Axiu i Mr Big, którzy już nie musieli wracać do schroniskowego kojca oraz adresy zmieniły też kociaki: Rurka, Kremik, Sanka, Topiś i Mizia a i dla Precelka i Zosi szykują się spotkania przedadopcyjne. <3 <3 <3

Dziękujemy za wspaniały dzień i dziękujemy naszym wspaniałym wolontariuszom za to, że zawsze są na posterunku:
Kierowniczka wszechrzeczy: Kachulinek, Karola – kierowniczka stoiska, Natalia – nasz Bachor, Kazek i Miśka – specjaliści od konstrukcji stalowych i cateringu, Dominika i Sylwek – rodzice szalonej Zochy, Klaudia, Kalor i Kasia – Królowa Wszechrzeczy oraz Bydlę Rambo – 3 kilko psa wabiącego.

Fotorelacja na FB